MikroTik 24-port GbE Managed Cloud Smart Switch with 2x SFP+ ports CSS326-24G-2S+RM
  • Home
  • Products
R3 299.00
Mikrotik 24-port GbE Managed Cloud Smart Switch with 2x SFP+ ports
Quantity
Info Product
Category:
Description
Specifications:
Ethernet Ports: 24x 10/100/1000
Hardware Button: Reset
Max. Power Consumption: 19W
Operating System: SwOS
Operating Temperature: -20°C to 70°C
Cooling type: Passive
PoE Input: 10V-30V (Passive PoE)
PoE Output: None
Number of DC inputs: 2 (PoE-IN, DC jack)
Power Input: 24V 1.2A Power Supply (Included)
Processor: Switch Chip
SFP+ Ports: 2x 10Gbps
Supported Voltage Range: 10V-30V